FullCalendar (3.0.3) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: None
km: គ្មាន

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Vocabularies
km: វាក្យ​សព្ទ

en: Text
km: អត្ថបទ

en: Year
km: ឆ្នាំ

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Footer
km: បាតកថា

en: Height
km: កម្ពស់

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Color
km: ពណ៌

en: Close
km: បិទ

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍
