FullCalendar (3.0.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Date
mn: Ай, хүн

en: Year
mn: Чыл

en: Month
mn: Ай

en: Day
mn: Хүн

en: - Select -
mn: - Шилиири -
