FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (14 entries)

en: Display settings
be: Налады паказу

en: Center
be: Цэнтр

en: Label
be: Подпіс

en: Display
be: Паказ

en: Options
be: Налады

en: Time zone
be: Часовая зона

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Today
be: Сёння

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
