FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Display settings
bs: Postavke prikaza

en: Label
bs: Oznaka

en: Display
bs: Prikaz

en: Options
bs: Opcije

en: Time zone
bs: Vremenska zona

en: Width
bs: Širina

en: Height
bs: Visina

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Today
bs: Danas

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
bs: Oznaka za ovo polje koja će biti prikazana krajnjim korisnicima ukoliko stil to zahtjeva.
