FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to gu translation catalogue (13 entries)

en: Center
gu: કેન્દ્ર

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Options
gu: વિકલ્પો

en: Time zone
gu: સમય ક્ષેત્ર

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Month
gu: મહિનો

en: Day
gu: દિવસ

en: Close
gu: બંધ

en: Today
gu: આજે

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
