FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Display settings
ja: 表示設定

en: Center
ja: 中央

en: Label
ja: ラベル

en: Display
ja: 表示

en: Options
ja: オプション

en: CSS class
ja: CSSクラス

en: Time zone
ja: タイムゾーン

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Day
ja: 日

en: All day
ja: 全日

en: Close
ja: 閉じる

en: Today
ja: 今日

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: Title field
ja: タイトルフィールド

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
ja: スタイルが必要としている場合に、エンドユーザーに表示するこのフィールドのラベル。

en: Style settings
ja: スタイルの設定
