FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Display settings
nn: Visningsinnstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Time zone
nn: Tidssone

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag

en: All day
nn: Heile dagen

en: Close
nn: Lukk
