FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Label
sl: Oznaka

en: Display
sl: Prikaz

en: Options
sl: Možnosti

en: Time zone
sl: Časovni pas

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden

en: Close
sl: Zapri

en: Today
sl: Danes
