FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Display settings
az: Ekran parametrləri

en: Variable
az: Dəyişən

en: Center
az: Mərkəz

en: Display
az: Monitor

en: Options
az: Seçimlər

en: CSS class
az: CSS klas

en: Time zone
az: Vaxt zonası

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Month
az: Ay

en: Day
az: Gün

en: Close
az: Bağlı

en: Fixed
az: Sabit

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: About
az: Haqqında

en: Title field
az: Başlıq sahəsi

en: Style settings
az: Stil parametrləri
