FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Display settings
ca: Paràmetres de visualització

en: Center
ca: Centre

en: Label
ca: Etiqueta

en: Display
ca: Visualització

en: Options
ca: Opcions

en: CSS class
ca: Classe CSS

en: Time zone
ca: Fus horari

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Month
ca: Mes

en: Week
ca: Setmana

en: Day
ca: Dia

en: All day
ca: Tot el dia

en: Close
ca: Tanca

en: Time format
ca: Format de l'hora

en: Today
ca: Avui

en: Fixed
ca: Fixat

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: About
ca: Detalls

en: Title field
ca: Camp títol

en: More info
ca: Més informació

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
ca: L'etiqueta per aquest camp que es mostrarà als usuaris finals si l'estil la necessita.

en: Style settings
ca: Paràmetres d'estil

en: Production (Minified)
ca: Producció (Minimitzat)
