FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: Display settings
gl: Axustes da visualización

en: Variable
gl: Variábel

en: Center
gl: Centrar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Display
gl: Visualización

en: Options
gl: Opcións

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Time zone
gl: Fuso horario

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Month
gl: Mes

en: Week
gl: Semana

en: Day
gl: Día

en: All day
gl: Todo o día

en: Close
gl: Pechar

en: Time format
gl: Formato de tempo

en: Today
gl: Hoxe

en: Disable dragging
gl: Desactivar un país

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: About
gl: Información

en: Title field
gl: Campo de título

en: More info
gl: Máis info

en: Style settings
gl: Configuración do estilo

en: Production (Minified)
gl: Producción (Comprimido)
