FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to is translation catalogue (18 entries)

en: Display settings
is: Birtingastillingar

en: Variable
is: Breyta

en: Center
is: Miðja

en: Label
is: Merking

en: Display
is: Sýna

en: Options
is: Möguleikar

en: CSS class
is: CSS klasi

en: Time zone
is: Tímabelti

en: Width
is: Breidd

en: Height
is: Hæð

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika

en: Day
is: Dagur

en: Close
is: Loka

en: Today
is: Í dag

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: About
is: Um
