FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: Variable
kk: Мәң

en: Center
kk: Орта

en: Label
kk: Атауы

en: Time zone
kk: Уақыт белдеуі
