FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បង្ហាញ

en: Variable
km: អថេរ

en: Center
km: កណ្តាល

en: Label
km: ស្លាក

en: Display
km: បង្ហាញ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Time zone
km: តំបន់​ពេលវេលា

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Month
km: ខែ

en: Day
km: ថ្ងៃ

en: Close
km: បិទ

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Left
km: ឆ្វេង

en: Right
km: ស្តាំ

en: About
km: អំពី
