FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (29 entries)

en: Display settings
sv: Inställningar för visning

en: Variable
sv: Variabel

en: Center
sv: Centrerad

en: Label
sv: Etikett

en: Display
sv: Visa

en: Options
sv: Alternativ

en: CSS class
sv: CSS-klass

en: Time zone
sv: Tidszon

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Month
sv: Månad

en: Week
sv: Vecka

en: Day
sv: Dag

en: All day
sv: Hela dagen

en: Close
sv: Stäng

en: Time format
sv: Tidsformat

en: Today
sv: Idag

en: Disable dragging
sv: Inaktivera panorering

en: Fixed
sv: Fast

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: About
sv: Om

en: Title field
sv: Titelfält

en: More info
sv: Mer information

en: The label for this field that will be displayed to end users if the style requires it.
sv: Etiketten för detta fält som visas för slutanvändare om stilen kräver det.

en: Style settings
sv: Inställningar för stil

en: Available options
sv: Tillgängliga alternativ

en: Production (Minified)
sv: Produktion (Minimerad)

en: At least @a
sv: Åtminstone @a
