FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Display settings
ta: காட்சி அமைவுகள்

en: Variable
ta: மாறி

en: Center
ta: மையம்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Display
ta: காட்சி

en: Options
ta: தெரிவுகள்

en: Time zone
ta: நேரவட்டாரம்

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Close
ta: மூடு

en: Today
ta: இன்று

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: About
ta: பற்றி
