FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to ug translation catalogue (15 entries)

en: Center
ug: ئوتتۇرىغا توغرىلاش

en: Label
ug: بەلگە

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Options
ug: تاللاشلار

en: Time zone
ug: ۋاقىت رايونى

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Month
ug: ئاي

en: Day
ug: كۈن

en: Close
ug: يېپىش

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: About
ug: ھەققىدە

en: Style settings
ug: ئۇسلۇب تەڭشىكى
