FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Display settings
hr: Postavke prikaza

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Center
hr: Centar

en: Label
hr: Oznaka

en: Display
hr: Prikaz

en: Feed URL
hr: URL Feed-a

en: Options
hr: Opcije

en: Time zone
hr: Vremenska zona

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Month
hr: Mjesec

en: Week
hr: Tjedan

en: Day
hr: Dan

en: All day
hr: Cijeli dan

en: Time format
hr: Format datuma

en: Today
hr: Danas

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: About
hr: Opis
