FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Display settings
ku: پیشاندانی ڕێکخستنەکان

en: Variable
ku: گۆڕاو

en: Center
ku: ناوەڕاست

en: Label
ku: پێناس

en: Time zone
ku: کات-ناوچە

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Month
ku: مانگ

en: Day
ku: ڕۆژ

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: About
ku: دەربارە
