FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (9 entries)

en: Center
my: ဗဟို

en: Label
my: အညွန်း

en: Options
my: ရွေးချယ်နိုင်သည့်အရာများ

en: Month
my: လ

en: Day
my: ရက်စွဲ

en: Today
my: ယနေ့

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ

en: About
my: အကြောင်း
