FullCalendar (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Label
sr: Ознака

en: Display
sr: Приказ

en: Time zone
sr: Временска зона

en: Month
sr: Месец

en: Day
sr: Дан
