FullCalendar (8.x-1.0-alpha3) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Display
th: แสดงผล

en: Options
th: ตัวเลือก

en: CSS class
th: คลาส CSS

en: Time zone
th: เขตเวลา

en: Width
th: ความกว้าง

en: Height
th: ความสูง

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์

en: Day
th: วัน

en: Close
th: ปิด

en: About
th: เกี่ยวกับ
