FullCalendar Block (1.0.2) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: Block
da: Blok

en: Calendar
da: Kalender

en: Plugins
da: Udvidelsesmoduler

en: About
da: Om
