FullCalendar Block (1.0.2) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
sv: Utökade inställningar

en: Calendar
sv: Kalender

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Plugins
sv: Insticksprogram

en: About
sv: Om
