FullCalendar Block (1.1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
hi: एडवांस सेटिंग

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Plugin
hi: प्लगइन

en: Plugins
hi: प्लगिन्स

en: About
hi: के बारे में
