FullCalendar Block (1.1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Calendar
ug: كالىندار

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Plugins
ug: قىستۇرمىلار

en: About
ug: ھەققىدە
