FullCalendar Block (1.1.3) - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Advanced settings
fr: Paramètres avancés

en: Block
fr: Bloc

en: Calendar
fr: Calendrier

en: About
fr: À propos

en: Dialog width
fr: Largeur de la fenêtre de dialogue
