FullCalendar Solr (1.0.0-beta2) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: - None -
es: - Ninguno -

en: Views
es: Vistas

en: CSS classes
es: Clases CSS

en: Date field
es: Campo de fecha

en: CSS Classes
es: Clases CSS

en: Calendar type
es: Tipo de Calendario
