FullCalendar Solr (1.0.0-beta2) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: Views
fr: Vues

en: CSS classes
fr: Classes CSS

en: Date field
fr: Champ date

en: CSS Classes
fr: Classes CSS

en: Calendar type
fr: Type de calendrier
