FullCalendar Solr (1.0.0-beta2) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: - None -
ru: - Не указано -

en: Views
ru: Представление

en: CSS classes
ru: CSS классы

en: Date field
ru: Поле даты

en: CSS Classes
ru: Классы CSS

en: Calendar type
ru: Тип календаря
