FullCalendar Solr (1.0.0-beta2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Views
sk: Zobrazenia

en: CSS classes
sk: CSS triedy

en: Date field
sk: Dátum

en: CSS Classes
sk: CSS triedy
