FullCalendar Solr (1.0.0-beta3) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: - None -
pl: - Brak -

en: Views
pl: Widoki

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Date field
pl: Pole daty

en: Calendar type
pl: Typ kalendarza
