FullCalendar Solr (1.0.0-beta4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Views
sv: Vyer

en: CSS classes
sv: Stilmallsklasser

en: Date field
sv: Datumfält

en: CSS Classes
sv: Stilmallsklasser (CSS)

en: Calendar type
sv: Typ av kalender
