FullCalendar Solr (1.0.0-beta6) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: - None -
de: - Nicht festgelegt/ausgewählt -

en: Views
de: Ansichten

en: CSS classes
de: CSS-Klassen

en: Date field
de: Datumsfeld

en: CSS Classes
de: CSS-Klassen

en: Calendar type
de: Kalendertyp
