FullCalendar Solr (1.0.0-beta6) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: - None -
uk: - Немає -

en: Views
uk: Види

en: CSS classes
uk: CSS-класи

en: Date field
uk: Поле дати.

en: CSS Classes
uk: Класи CSS

en: Calendar type
uk: Тип календаря
