FullCalendar Solr (1.0.0-beta7) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Views
hu: Nézetek

en: CSS classes
hu: CSS osztályok

en: Date field
hu: Dátummező

en: CSS Classes
hu: CSS osztályok

en: Calendar type
hu: Naptártípus
