FullCalendar Solr (1.0.2) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: - None -
nl: - Geen -

en: Views
nl: Overzichten

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Date field
nl: Datumveld

en: CSS Classes
nl: CSS-klassen

en: Calendar type
nl: Kalendertype
