FullCalendar Solr (1.0.0-beta9) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Views
fi: Näkymät

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Date field
fi: Päivämääräkenttä

en: CSS Classes
fi: CSS-luokat
