Fullcalendar View (5.0.2) - en to mk translation catalogue (8 entries)

en: List
mk: Листа

en: Sunday
mk: Недела

en: Monday
mk: Понеделник

en: Tuesday
mk: Вторник

en: Wednesday
mk: Среда

en: Thursday
mk: Четврток

en: Friday
mk: Петок

en: Saturday
mk: Сабота
