Fullcalendar View (5.0.6) - en to hy translation catalogue (13 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Sunday
hy: Կիրակի

en: Monday
hy: Երկուշաբթի

en: Tuesday
hy: Երեքշաբթի

en: Wednesday
hy: Չորեքշաբթի

en: Thursday
hy: Հինգշաբթի

en: Friday
hy: Ուրբաթ

en: Saturday
hy: Շաբաթ

en: Vocabularies
hy: Բառարաններ

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Month
hy: Ամիս

en: Week
hy: Շաբաթ

en: Day
hy: Օր
