Fullcalendar View (5.0.7) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: None
nn: Ingen

en: Sunday
nn: Søndag

en: Monday
nn: Måndag

en: Tuesday
nn: Tysdag

en: Wednesday
nn: Onsdag

en: Thursday
nn: Torsdag

en: Friday
nn: Fredag

en: Saturday
nn: Laurdag

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Month
nn: Månad

en: Week
nn: Veke

en: Day
nn: Dag
