Fullcalendar View (5.0.8) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: None
lv: Nav

en: Sunday
lv: Svētdiena

en: Monday
lv: Pirmdiena

en: Tuesday
lv: Otrdiena

en: Wednesday
lv: Trešdiena

en: Thursday
lv: Ceturtdiena

en: Friday
lv: Piektdiena

en: Saturday
lv: Sestdiena

en: Views
lv: Skati

en: Vocabularies
lv: Vārdnīcas

en: Display
lv: Ekrāns

en: Month
lv: Mēnesis

en: Week
lv: Nedēļa

en: Day
lv: Diena

en: Default view
lv: Pamata/Noklusējuma skats

en: CSS classes
lv: CSS klases

en: Current date
lv: Tekošais datums
