Fullcalendar View (5.1.11) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Sunday
te: ఆదివారం

en: Monday
te: సోమవారం

en: Tuesday
te: మంగళవారం

en: Wednesday
te: బుధవారం

en: Thursday
te: గురువారం

en: Friday
te: శుక్రవారం

en: Saturday
te: శనివారం

en: Vocabularies
te: పదజాలాలు

en: Display
te: చూపు

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు
