Fullcalendar View (5.1.12) - en to bs translation catalogue (13 entries)

en: None
bs: Nijedan

en: Sunday
bs: Nedelja

en: Monday
bs: Ponedeljak

en: Tuesday
bs: Utorak

en: Wednesday
bs: Srijeda

en: Thursday
bs: Četvrtak

en: Friday
bs: Petak

en: Saturday
bs: Subota

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Display
bs: Prikaz

en: Month
bs: Mjesec

en: Day
bs: Dan

en: Current date
bs: Trenutni datum
