Fullcalendar View (5.1.13) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: None
ur: کوئی بھی نہیں

en: Sunday
ur: اتوار

en: Monday
ur: سوموار

en: Tuesday
ur: منگل

en: Wednesday
ur: بدھ

en: Thursday
ur: جمعرات

en: Friday
ur: جمعہ

en: Saturday
ur: سنیچر

en: Views
ur: ویوز
