Fullcalendar View (5.1.14) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Title
he: כותרת

en: None
he: ללא

en: Sunday
he: ראשון

en: Monday
he: שני

en: Tuesday
he: שלישי

en: Wednesday
he: רביעי

en: Thursday
he: חמישי

en: Friday
he: שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Views
he: היבטים

en: Vocabularies
he: מילונים

en: Display
he: תצוגה

en: Month
he: חודש

en: Week
he: שבוע

en: Day
he: יום

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סוף

en: Duration
he: משך

en: Default language
he: שפת ברירת מחדל

en: Start time
he: זמן התחלה

en: Current date
he: תאריך נוכחי

en: End time
he: זמן סיום:

en: Fixed value
he: ערך קבוע

en: Default date
he: תאריך ברירת המחדל
