Fullcalendar View (5.1.14) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: None
ta: இல்லை

en: Sunday
ta: ஞாயிறு

en: Monday
ta: திங்கள்

en: Tuesday
ta: செவ்வாய்

en: Wednesday
ta: புதன்

en: Thursday
ta: வியாழன்

en: Friday
ta: வெள்ளி

en: Saturday
ta: சனி

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Vocabularies
ta: சொற்றொகுதிகள்

en: Display
ta: காட்சி

en: Month
ta: மாதம்

en: Day
ta: நாள்

en: Duration
ta: கால இடைவெளி

en: Default language
ta: இயல்பான மொழி

en: Current date
ta: தற்போதைய தேதி
