Fullcalendar View (5.1.4) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: None
ar: لا شيء

en: Sunday
ar: الأحد

en: Monday
ar: الاثنين

en: Tuesday
ar: الثلاثاء

en: Wednesday
ar: الأربعاء

en: Thursday
ar: الخميس

en: Friday
ar: الجمعة

en: Saturday
ar: السبت

en: Views
ar: الرؤى

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Display
ar: العرض

en: Month
ar: بالشهر

en: Week
ar: بالأسبوع

en: Day
ar: باليوم

en: Current date
ar: التاريخ الحالي

en: Add event
ar: إضافة حدث

en: Fixed value
ar: قيمة ثابتة
