Fullcalendar View (5.2.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Ат

en: Sunday
mn: Улуг хүн

en: Monday
mn: Бир дугаар хүн

en: Tuesday
mn: Ийи дугаар хүн

en: Wednesday
mn: Үш дугаар хүн

en: Thursday
mn: Дөрт дугаар хүн

en: Friday
mn: Беш дугаар хүн

en: Saturday
mn: Чартык улуг хүн

en: Month
mn: Ай

en: Day
mn: Хүн

en: Default language
mn: Ниити дыл
