Fullcalendar View (5.2.1) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: None
af: Geen

en: Sunday
af: Sondag

en: Monday
af: Maandag

en: Tuesday
af: Dinsdag

en: Wednesday
af: Woensdag

en: Thursday
af: Donderdag

en: Friday
af: Vrydag

en: Saturday
af: Saterdag
